⚠️ Ideální čas vstoupit je právě teď.

Chcete taky získávat  placené provize z affiliate marketingu?

Vstupte do Výzvy a začněte budovat své affiliate podnikání  ještě dnes

Vše, co potřebujete k vytvoření vašeho prvního (nebo dalšího) stroje na peníze.

✅ Online systém Affiliate Výzva: 4.980 Kč
🎁 Knihovna materiálů: 19.970 Kč
🎁 Video Jak na tvorbu webu: 970 Kč
🎁 Aplikace a nástroje: 4.550 Kč
🎁 Právní dokumenty: 990 Kč
✅ Nová Affiliate Výzvy 2.0: 9.970 Kč
⏰ Přístup k deníku affiliate projektu


Celková hodnota: 41.430 Kč 

✅ Dnešní cena: 4.980 Kč

Objednávka

Přidejte se k  0 účastníkům Affiliate Výzvy.
Přidejte se k  0 účastníkům Affiliate Výzvy.

100% garance vrácení peněz

Na rovinu. Nechtěl jsem ji dávat. Nejde totiž přijmout výzvu, a počítat s tím, že když to nevyjde tak si necháte v pohodě vrátit peníze. Tyhle "zadní vrátka" jsou totiž většinou 100% jistota, že to nevyjde. Musíte do toho jít na plno. Podnikání (ani affil) se nedá zkusit. Musíte do toho jít na plno.

Chápu ale vaše obavy. Vy neznáte mě a já neznám vás. Nakonec jsem se tedy rozhodl, že dáme na Affiliate Výzvu standardní garanci vrácení peněz 14 dní od zaplacení.

✅ Stačí, když nám během této doby napíšete na e-mail damto@affiliatevyzva.cz a my vám bez řečí vrátíme celou vaši investici zpět.

✅ Přístup k systému Affiliate Výzvy a ke všem bonusům máte na 1 rok od zaplacení objednávky. Celá Výzva je navržená, aby se vše dalo zvládnout za 1 měsíc, ikdyž se tomu nebudete věnovat každý den.

Co o Affiliate Výzvě říkají účastníci?

Nejčastější otázky a odpovědi?

Funguje systém na jakýkoli affiliate program?
Zatím jsme nenarazili na program, kam by to nešlo napasovat. Není to jenom o prodeji online kurzů, ale s tím co se naučíte ve Výzvě zvládnete v pohodě affilovat i fyzické produkty, apod.

Nemám žádné zkušenosti. Je to pro mě?
Rozhodně. Zapotíte se... to jo. Ale na konci budete mít asi tak 100x více zkušeností a hlavně nějaký konkrétní výsledek. A o tom to je. Praxe dělá výsledky.

Co když nebudu stíhat?
Tak se vůbec nic neděje. Přístupy do Výzvy a bonusů máte na 1 rok. To je dostatečná doba vše v pohodě zvládnout.

Budu muset investovat další peníze?
Pokud máte web, tak ne. Pokud nemáte, tak budete muset koupit doménu, hosting a možná nějakou pěknou šablonu. Investice v řádu 2 000 - 3 000 Kč. S free šablonou to bude cca 600 Kč. Investice do reklamy potom může být klidně jenom 100 Kč. Záleží na vás, jak vás to chytne a jak hodně budete chtít investovat. Vše samozřejmě vede k tomu, aby se vám invetice během prvních měsíců začali vracet.

V čem je to jiné než ostatní kurzy?
Není to kurz, je to systém. Akční kroky vás vedou za ruku a pomáhají vám postupně pronikat do tajů affiliate marketingu.

Díky tomu, že věci ihned děláte získáte mnohem víc zkušeností, než ze sledování videí u běžných kurzů. Navíc na konci budete mít reálný výsledek vaší práce. 

Kdy dostanu přístupy do Affiliate Výzvy?
Okamžitě po zaplacení vám přijdou e-maily s přístupovými údaji do členské sekce Affiliate Výzvy a do členské sekce se všemy bonusy.

Poskytujete garanci vrácení peněz?
Samozřejmě, pokud zjistíte, že to pro vás není, tak během 14 dnů můžete požádat o vrácení celé částky na váš účet.

Musím mít web?
Při vstupu nemusíte mít web. Na konci jej mít budete. Pro všechny, kteří ještě nikdy nestavěli vlastní web máme připravený detailní návod na tvorbu webu na wordpressu.

Jak dlouhé jsou lekce?
Některé vám zaberou několik hodin, některé 10 minut. Vždy v pondělí vám zpřístupníme všechny lekce z konkrétního týdne a bude na vás jak si je časově rozdělíte.

 

Zřeknutí se zodpovědnosti (Earnings disclaimer): Vynaložili jsme maximální úsilí pro představení tohoto produktu. Ačkoli se jedná o odvětví, kde se vydělávají peníze, neexistuje žádná záruka, že tyto peníze vyděláte za použití tipů a nápadů v tomto produktu. Rady v tomto produktu nejsou brány jako příslib nebo záruka výdělku. Potenciál výdělku je zcela závislý na osobě, která používá naše produkty, nápady, techniky a hlavně na vynaloženém úsilí. Tohle není návod na rychlé zbohatnutí a neměli byste na to tak nahlížet.