Proč je dnes affiliate podnikání nejlepší?

Článek zdarma (2 minuty čtení)

Pár lidí už ví, že mnohem jednodušší cestou vydělávání peněz online je affiliate marketing.

Ale proč?

Když jednoduše srovnáte různé způsoby vydělávání peněz online (prosím pouze reálné a poctivé příležitosti), tak se ukáže, že affiliate marketing má opravdu potenciál překonat spoustu běžných překážek, které online podnikání přináší.

Affiliate marketing je nejlepší podnikání

Je to totiž opravdu jednoduchý, přirozený a férový způsob vydělávání peněz online. Vychází z historie, kdy si lidé doporučovali služby a produkty mezi sebou. Z doby, kdy spolu ještě více mluvili. Z doby, kdy lidé nakupovali od lidí a ne od PPC reklam. 😉

Princip je jednoduchý:

 • 1
  Někdo vytvoří produkt, nastaví celý prodejní proces, stará se o zákazníky, dělá remarketing, vyřizuje objednávky a reklamace, atd.
 • 2
  Vy (affiliate partner) pošlete lidi, které by to mohlo zajímat, na jeho stránku. Zkrátka přirozeným způsobem doporučíte produkt.
 • 3
  Získáte provizi pokaždé, když někdo nakoupí

V porovnání s běžným online
podnikáním vůbec neřešíte:

 • zdlouhavé vytváření vlastního produktu;
 • hledání spolupracovníků a vysvětlování jim, co mají dělat;
 • složité klikání členských sekcí a technické nastavování;
 • ladění prodejního procesu (marketingu a strategie);
 • stres se zákaznickou podporu nebo vysíláním webinářů;
 • čekání, až vám někdo dodá odvedenou práci společně s drahou fakturou za své služby!

Jednoduchost affiliate marketingu každý den osloví tisíce nových nadšených affiliate partnerů. Lidí jako jste vy, kteří mohou začít velmi rychle vydělávat bez velkých investic (časových i finančních)

Affiliate marketing je jako droga

Když jednou ochutnáte, už nemůžete přestat...

Když totiž jednou objevíte způsob, jak affiliate marketingem vydělávat hotové peníze, už to jednoduše nemůžete zastavit. ♻️

To potvrzuje i náš rychlý průzkum u aktivních affiliate partnerů.

 • Nejvíce je vždycky začátečníků.
 • A hned na druhém místě jsou ti, kteří jednou přišli, jak na to. Pak už nejde zůstat ani na 50, nebo 100 tisících. Žene vás to výš a výš a výš.

I affiliate marketing má ale svá velká rizika. 

A je jasné, že opravdový úspěch čeká jenom na ty, kteří vytvrvají v budování svého affiliate podnikání dostatečně dlouho a nevzdají se někde na cestě. Třeba jenom proto, že zrovna neví jak dál.

Pokud chcete znát funkční systém, díky kterému vydělávají tisíce affiliate partnerů u nás i v zahraničí, tak pokračujte ve čtení.

Zřeknutí se zodpovědnosti (Earnings disclaimer): Vynaložili jsme maximální úsilí pro představení tohoto produktu. Ačkoli se jedná o odvětví, kde se vydělávají peníze, neexistuje žádná záruka, že tyto peníze vyděláte za použití tipů a nápadů v tomto produktu. Rady v tomto produktu nejsou brány jako příslib nebo záruka výdělku. Potenciál výdělku je zcela závislý na osobě, která používá naše produkty, nápady, techniky a hlavně na vynaloženém úsilí. Tohle není návod na rychlé zbohatnutí a neměli byste na to tak nahlížet.