⏰ Končíme! Poslední možnost vstoupit do Affiliate Výzvy je tady pouze do 30. 5., kdy se brány Affiliate Výzvy nadobro uzavřou.

Kompletní průvodce krok za krokem, jak postavit výdělečný affiliate web

✅ 85+ videonávodů o affiliate marketingu
✅ Šablony a hotové materiály k použití
✅ Zákulisí reálných projektů a osobní podpora

✅ Velmi praktický online program, se kterým si postavíte svůj první (nebo další) affiliate web i bez velkých zkušeností s online podnikáním.

Připojte se do Affiliate Výzvy 2.0 a udělejte první kroky ještě dnes. 😉

Jen pro jistotu

(a případnou úsporu vašich peněz, času a nervů)

Affiliate marketing není cesta ke snadným penězům. Pokud hledáte snadný způsob jak rychle vydělat hromadu peněz, tak tato příležitost nejspíš nebude pro vás.

Affilite Výzva není kurz plný teorie a motivace, který si přehrajete jako seriál na Netflixu a získáte pocit, že nic není problém. Bohužel obsahuje spoustu akčních kroků, které se musí udělat.

Affiliate Výzva je vaše zkratka! Jsou to jasné kroky v podobě videonávodů (ukázek ze zákulisí tvorby affiliate webů) a šablony, pomocí kterých zvládne postavit stroj na peníze (affiliate web) i začátečník.

Přeskočit rovnou na obsah Affiliate Výzvy

Jak doopravdy funguje affiliate marketing?

Funguje to úplně jednoduše. Získáváte provize za doporučení produktů nebo služeb. Stojí to na  velmi pevných základech a taky na trendu, který každým rokem neustále roste! 📶

Miliony lidí každý den nakupují online.

 • Stále více a více lidí nakupuje online z pohodlí a bezpečí domova. Tržby e-shopů každý rok rostou a na internet se přesouvá jedno nákupní odvětví za druhým. 
 • Napadlo by vás před 10 lety, že se budou online prodávat potraviny? Přijde vám dnes nereálné, že se brzy začnou online prodávat auta? 

Stejné miliony lidí hledají na internetu informace.

 • Lidé hledají zkušenosti, návody a další informace o nejrůznějších produktech a službách. Zadají do vyhledávače co je trápí a ten jim ukáže weby, kde najdou odpovědi na jejich otázky.
 • Web, který dokáže poskytnout zákazníkům řešení na problémy si získává důvěru a často na něm, nebo přes něj (affiliate) proběhne finální obchod.

Otázkou je, kdo takový web vlastní? Jestli vy, nebo třeba kolega, se kterým chodíte na pivo. 🍻

✅ Tímto způsobem desetitisíce affiláků po celém světě vydělávají reálné peníze.

Přidáte se? 

Postavit affiliate web není nic nereálného. 😉

Čtěte dál. 

7 principů úspěšných affiliate webů

Faktem je, že postavit úspěšný affiliate web není snadné. Je to velká výzva pro začátečníky i pokročilé. Aby vše fungovalo a vy jste opravdu začali vydělávat, musíte udělat několik věcí, které na sebe logicky navazují.

 • Prozkoumat trh a najít vhodnou affiliate příležitost.
 • Na základě dat zjistit, jaký obsah (články, videa, atd.) bude pomáhat a prodávat.
 • Pravidelně tento obsah tvořit a publikovat.
 • Vytvořit a udržovat samotný web.
 • Přivádět relevantní návštěvnost díky nejsilnějším marketingovým kanálům.
 • Nastavit smysluplně monetizaci celého webu (affiliate).
 • A především budovat důvěru a autoritu celého webu.

Na první pohled to může vypadat složitě, ale ve skutečnosti to zas tak složité není. Většina věcí, které musíte udělat se neustále opakuje a dají se velmi dobře delegovat.

Trošku výzva je udělat ty věci správně! 😉

Nebudu vám lhát, než začne affiliate web vydělávat, tak to chvíli trvá. Je to čas, kdy nevyděláváte a přesto musíte neustále makat na svém projektu.

❌ Průšvih nastává, když na svém projektu makáte špatně.

Dělejte affiliate úspěšně už od začátku

Tato jednoduchá příležitost osloví každý den tisíce nových affiliate partnerů. Lidí jako jste vy, kteří mohou začít velmi rychle vydělávat bez předchozích zkušeností a velkých investic.

😢 Většinou se to ale nestane!

Příběh často začíná tím, že v očekávání rychlého a snadného zisku se začínající partner vrhne na první affiliate příležitost, kterou objeví. Bez rozmyslu a funkčního systému začne propagovat (stavět web, psát články, posílat e-maily, dělat reklamy).

Samozřejmě to nedopadne dobře. 

V lepším případě to končí frustrací a zklamáním. V tom horším i finanční ztrátou. 

Možná jste to také zažili.

Sám o tom vím hodně. Více v sekci o autorovi

Nejúspěšnější affiliate partneři ale nejsou sprinteři. Jsou to spíš maratonci, kteří mají dobrý systém a vytrvale pracují na svém podnikání. A za ty roky už vědí, jaké jsou ty správné věci, které je potřeba dělat, aby web začal brzy vydělávat. 

Každý si prošel fází, kdy se to učil. Někomu to trvalo rok, někomu ještě déle. A někdo vstoupil do Affiliate Výzvy a vše se naučil za pár týdnů/měsíců. 😉

Ale vážně!

Klíčem k vybudování úspěšného webu je dělat věci správně už od začátku. Mít systém, který je prověřený v praxi a funguje. Dobrá zpráva je, že takový systém není složitý. 

Chcete se o něm dozvědět více? 

Podívejte se na obsah Affiliate Výzvy, kde vám všechny kroky detailně představíme.

Obsah

Online program Affiliate Výzva 2.0

Affiliate Výzva je unikátní online program, kde se naučíte vytvářet ziskové affiliate weby. Celkem obsahuje 85 videonávodů, které jsou logicky rozděleny do 8 modulů.

1. modul

Představení systému

K dispozici 9 videolekcí
Hodnota: 620 Kč

Pokud chcete přeskočit fázi hledání a zkoušení a rovnou začít dělat věci pořádně, tak tento modul vám vše v krátkých videích vysvětlí.

Je dobré pochopit hned na začátku celý systém a vědět, proč jednotlivé kroky děláme.

Toto je jediný modul z celé Affiliate Výzvy, který obsahuje teoretická videa, kde si představíme celý systém tvorby ziskového affiliate webu.

Díky tomu získáte potřebný nadhled a jasnou mapu na cestu do hlubin affiliate podnikání. 😉

 • Už na začátku od nás obdržíte detailní nástěnku do Trella, kde jsou jednotlivé kroky zapsány v podobě checklistů a úkolů.
 • Tím získáte potřebný nadhled a budete si moct odškrtávat splnění jednotlivých kroků.

✅ V prvním modulu získáte strategický nadhled nad celou tvorbou affiliate webu. 

2. modul

Najděte niku (téma webu)

K dispozici 9 videolekcí
Hodnota: 1.240 Kč

Hodně začínajících partnerů dělá strategickou chybu už na začátku. Jednoduše se pustí do oblasti, která je možná baví (nebo ji vidí u kolegy), ale která má malý potenciál na úspěch. 

To, že vidíte podobný affiliate web někde jinde, ještě neznamená, že autorovi i vydělává. 😉

Proto by každá tvorba affiliate webu měla začínat důkladným průzkumem trhu a nalezením niky (oblasti), která má potenciál, bude nás bavit a dokážeme v ní postavit obsahový web. 

🎁 K dispozici budete mít pracovní sešit, kde už jsou připravené tabulky na vyplňování

 • Naučíte se efektivně hledat kvalitní konkurenční weby a tím prověřit svůj nápad.
 • Zjistíte, jaké produkty jsou nejprodávanější a jaká klíčová slova budou přinášet konverze.
 • Také zjistíte, jak si vybírat affiliate programy. Na co se zaměřit a na co si dát dobrý pozor.

✅ Výsledkem bude kvalitně vybraná nika (oblast), která má potenciál vydělávat peníze.

3. modul

Naplánujte web (obsah)

K dispozici 7 videolekcí
Hodnota: 1.240 Kč

Teď dávejte dobrý pozor.

Kdybychom měli říct jednu věc, která odlišuje úspěšné weby od těch ostatních, tak by to byla právě fáze detailního plánování obsahu.

Často partneři napíšou první články, které je napadnou při hledání niky, ale brzy jim dojdou témata a nebo články nefungují konverzně. Nic pro nás. 😉

✅ V Affiliate Výzvě si ukážeme, jaký obsah (články, videa) má potenciál přivádět konverze. A právě takové články nebo videa naplánujeme. 

🎁 S plánováním nám pomůže předpřipravený redakční plán v pracovním sešitě, kde už najdete návrhy na konverzní články a spoustu příkladů ve videích.

4. modul

Vytvořte obsah

K dispozici 7 videolekcí
Hodnota: 1.240 Kč

Asi nejtěžší část...

Dlouhodobé “affiliate” weby stojí na obsahu (články, recenze, videa, atd.). A ty musí někdo vytvořit. Právě neustálá tvorba nového obsahu rozhoduje o úspěchu projektu.

Bez obsahu (článků, recenzí, videí, atd.) není důvod, aby lidi chodili na váš web. A bez návštěvnosti nejsou konverze. 😢 A ve skutečnosti je to ještě náročnější. 

❌ Nestačí jenom psát nové a nové články!

Vy musíte psát články, které budou precizně vyladěné hned v několika věcech.

 • Musí být perfektně optimalizované pro vyhledávače (SEO).
 • Musí mít obsah, který potřebují lidé číst, aby nakoupili (a vy získali konverzi).
 • Jejich psaní by nemělo trvat dlouho (abyste jich mohli tvořit hodně).
 • A pokud vše delegujete, tak by to nemělo stát majlant. 😉

✅ Cílem není napsat prvních 10 nebo 50 článků, ale pochopit a nastavit systém, pomocí kterého dokážete podle svých možností generovat neustále nový obsah

🎁 Proto jsme pro vás připravili detailní obsahový manuál, který vám ušetří hodiny času a kde najdete:

 • Všechny základní SEO principy a jak je zakomponovat do článku.
 • Detailní popis všech klíčových částí článků a recenzí.
 • Jasné instrukce jak napsat text, který bude přivádět konverze.

Díky tomuto obsahovému manuálu budete schopni generovat velmi efektivně nové články. A když se rozhodnete celou věc delegovat, tak vás to nebude stát bambilion. 

🎁 Ale to není všechno. Speciální nástěnka do Trella vám umožní celý proces dlouhodobé tvorby obsahu snadno řídit a spravovat. 

 • Snadno si vytvoříte vlastní kopii, se kterou snadno nastavíte vlastní systém tvorby a publikace kvalitního a konverzního obsahu na váš web.

5. modul

Postavte web

K dispozici 21 videolekcí
Hodnota: 1.860 Kč

Samotná tvorba webu může být pro někoho velká výzva.

Ale s námi se nemusíte bát. 😉

V tomto modulu máme pro vás připravených vůbec nejvíc praktických videolekcí. A povedeme vás k tomu, abyste měli co nejdříve první verzi online. 

Tvorbu webu vždy rozděluji do dvou fází.

 • První fáze je mít alespoň něco online. Nedokonalé ale hotové, aby lidé i vyhledávače měli šanci se přijít na web podívat a vaše doména začala pomalu dobývat online svět.
 • Design ladím, až když mám na webu více obsahu, protože to začne i vypadat jinak a začnou být i jiné potřeby. Stránkování obsahu, upřednostňování obsahu, atd…

V dalších modulech půjdeme víc do hloubky a naučíte se pokročilejší techniky SEO a publikování obsahu, včetně precizní implementace affiliate odkazů.

✅ Cílem tohoto modulu je postavit web, který má pevné základy. Postupně pak budete ladit design, rychlost i všechny konverzní prvky.

6. modul

E-mail automat (follow up)

K dispozici 12 videolekcí
Hodnota: 1.240 Kč

Dobrá zpráva je, že tento modul je dobrovolný.

Pro správnou funkci affiliate webu není e-mail automat klíčová věc. 😉

Ale pro dlouhodobé zvýšení celkového výkonu je e-mail marketing určitě věc, které byste se měli dřív nebo později pověnovat.

V tomto modulu se naučíte, jak vytvářet dlouhodobé e-mailové automaty, které generují nové konverze nezávisle na návštěvnosti z vyhledávačů.

🎁 Ve Výzvě najdete spoustu e-mail marketingových materiálů, které vám umožní jít rychle za svým c