"rychlo" trénink zdarma

Podívejte se na systém s kterým můžete získávat placené provize každý den.

V tomto "rychlo" tréninku se dozvíte:

  • Jak funguje affiliate marketing. Kde se berou provize a jak snadno můžete začít podnikat v affiliate marketingu.
  • 3 základní kroky úspěšného affiliate podnikání, které spoustu partnerů stále úspěšně ignoruje.
  • Reálný příklad z praxe a rozdíl mezi krátkodobým příležitostným ziskem a dlouhodobě úspěšnou propagací.
  • Špatný a "správný" systém affiliate podnikání, který může do praxe aplikovat i úplný nováček.

Jak systém Affiliate Výzvy hodnotí účastníci?

Výzev a různých kurzů či placených webinářů je spousta a nikdy dopředu nevíte, jestli vám investice bude stát za to a to i tehdy, když už něco málo o poskytovateli placené služby víte. Když se po dlouhém “očuchávání” odhodláte a stisknete tlačítko “koupit” jste plni napětí a očekávání. Když po absolvování kurzu prokazatelně cítíte, že máte hlavu plnou nových informací, a že jste se neuvěřitelně posunuli vpřed za minimální investici, je to ten nejkrásnější pocit, kterého můžete dosáhnout. A přesně tohle umí Affiliate výzva. Za čtyři týdny se raketově posunete v problematice Affiliate a veškeré mechanismy a nastavení, které se vám dříve zdály být šíleně složité, považujete díky Affiliate výzvě za dětskou skládačku. A přesně tohle potřebujete - odstranit “nepřekonatelné” překážky ve vašem podnikání. Affiliate výzva je super investice, která se tutově několikanásobně vrátí zpět.
Ivan VackeAbsolvent Affiliate Výzvy
Výzva sa mi veľmi páčila a pomohla mi sa posunúť ďalej v affiliate marketingu. Lekcie boli výborné pripravené, šlo to krok po kroku. Aj ako úplný začiatočník som vďaka návodu dokázal vybudovať web, na ktorom môžem ďalej stavať. Naučil som sa pracovať vo wordpress, e-mail marketing, vytvárať vlastnú databázu kontaktov a písať články či e-maily. Veľmi mi to pomohlo a posunulo má ďalej.
Vladimír MadejaÚčastník Affiliate Výzvy
Aff. Výzva je dobře zpracované téma v jednom balíku. Kurz není o pohodě při koukání videa, kurz je sprint. Pro mne jako začátečníka, který o affilu něco ví, ale začíná od nuly, včetně potřebných nástrojů, jsem musel v tomto směru dohánět resty a zvolnit tempo. V každém případě mi výzva pomohla k nastartování svého prvního affiliate projektu. Úkoly ve výzvě dávají smysl a jsou také impulzem pro vlastní kreativitu.
Luboš MajgotAbsolvent Affiliate Výzvy
Zdravím Dušane, za mě první překvapení je top (druhé jsem ještě neprošla) . Tohle jsem přesně potřebovala - vidět, jak to jde, jak dlouho to trvá, že i profesionálům se to různě komplikuje, prostě vidět pod ruku. Bezvadný 🙂 👍
Zuzana ŠmidrkalováAbsolventka Affiliate Výzvy

Podívejte se na systém s kterým můžete získávat placené provize každý den.

Zřeknutí se zodpovědnosti (Earnings disclaimer): Vynaložili jsme maximální úsilí pro představení tohoto produktu. Ačkoli se jedná o odvětví, kde se vydělávají peníze, neexistuje žádná záruka, že tyto peníze vyděláte za použití tipů a nápadů v tomto produktu. Rady v tomto produktu nejsou brány jako příslib nebo záruka výdělku. Potenciál výdělku je zcela závislý na osobě, která používá naše produkty, nápady, techniky a hlavně na vynaloženém úsilí. Tohle není návod na rychlé zbohatnutí a neměli byste na to tak nahlížet.