"rychlo" trénink zdarma

3 kroky k stabilnímu affiliate podnikání

Pro přehrání videa klikněte na tlačítko.

Už jste si pustili video?

Zde jsou odpovědi na otázky, které by vás mohli zajímat. 

Jak přesně funguje systém Affiliate Výzvy

Affiliate Výzva je systém, který využívá taktiky a techniky neúspěšnějších affiliate partnerů, které zjednodušuje a zpřístupňuje i úplným začátečníkům. 😉 Během 4 týdnů společně vše poskládáme tak, že na konci Výzvy budete mít vlastní web, který bude budovat databázi kontaktů a současně získávat placené konverze. 

Jak probíhá Affiliate Výzva?

Affiliate Výzva je online program, který obsahuje  55 akčních kroků (malých i velkých) logicky poskládaných do 4 modulů. Na začátku každého modulu vždy dostanete přístup ke všem lekcím v modulu. Každá lekce obsahuje teoretickou část. Konkrétní akční kroky, které budete vypracovávat a vždy něco málo navíc. 😉 Také obdržíte přístup k odpovídajícím bonusům a materiálům, aby vám nic nebránilo v tvorbě vašeho automatu na placené konverze.

Funguje systém na jakýkoli affiliate program?

Zatím jsme nenarazili na program, kam by to nešlo napasovat. Není to jenom o prodeji online kurzů, ale s tím co se naučíte ve Výzvě zvládnete v pohodě affilovat i fyzické produkty, apod.

Na jak dlouho dostanu přístupy?

Na 1 rok od zaplacení. Členskou sekci Affiliate Výzvy a všechny bonusy budete tak mít přístupný na 1 rok.

Co když nebudu stíhat?

Tak se vůbec nic neděje. Přístupy do Výzvy a bonusů máte na 1 rok. To je dostatečná doba vše v pohodě zvládnout. Systém je promyšlený tak, aby se dal v pohodě zvládnout za 1 měsíc i když se tomu nebudete věnovat každý den.

Nemám žádné zkušenosti. Je to pro mě?

Rozhodně. Zapotíte se... to jo. Ale na konci budete mít asi tak 100x více zkušeností a hlavně nějaký konkrétní výsledek. A o tom to je. Praxe dělá výsledky.

Musím mít web?

Při vstupu nemusíte mít web. Na konci jej mít budete. Pro všechny, kteří ještě nikdy nestavěli vlastní web máme připravený detailní návod na tvorbu webu na wordpressu. Výzvu také můžete absolvovat s webem, který už máte pro jiný projekt. Není to ideální varianta, ale je to možné.

Budu muset investovat další peníze?

Pokud máte web, tak ne. Pokud nemáte, tak budete muset koupit doménu, hosting a možná nějakou pěknou šablonu. Investice v řádu 2 000 - 3 000 Kč. S free šablonou to bude cca 600 Kč. Investice do reklamy potom může být klidně jenom 100 Kč. Záleží na vás, jak vás to chytne a jak hodně budete chtít investovat. Vše samozřejmě vede k tomu, aby se vám invetice během prvních měsíců začali vracet.

Kdy dostanu přístupy do Affiliate Výzvy?

Okamžitě po zaplacení. Pokud tedy objednáte dnes a zaplatíte kartou, tak už dnes můžete začít stavět svůj affiliate projekt na získávání placených provizí každý den.

Co všechno obdržím, když si dnes objednám Affiliate Výzvu?

Kromě propracovaného systému akčních kroků Affiliate Výzvy obdržíte i přístup do knihovny předpřipravených materiálů (40 článků, 40 e-mailů a 5 e-booků), které můžete libovolně používat při stavbě vašeho stroje na peníze. Dále obdržíte vzorový dokument "Ochrana osobních údajů pro affiliate projekty" a několik dalších bonusů. 😉

Jak systém Affiliate Výzvy hodnotí účastníci?

Zřeknutí se zodpovědnosti (Earnings disclaimer): Vynaložili jsme maximální úsilí pro představení tohoto produktu. Ačkoli se jedná o odvětví, kde se vydělávají peníze, neexistuje žádná záruka, že tyto peníze vyděláte za použití tipů a nápadů v tomto produktu. Rady v tomto produktu nejsou brány jako příslib nebo záruka výdělku. Potenciál výdělku je zcela závislý na osobě, která používá naše produkty, nápady, techniky a hlavně na vynaloženém úsilí. Tohle není návod na rychlé zbohatnutí a neměli byste na to tak nahlížet.